Solární panely

Fotovoltaické panely 

EXE Solar, Bauer Solar, AEG, SunPower, Canadian Solar

Máme v nabídce širokou škálu fotovoltaických panelů s velkým rozpětím výkonů.


Solární panely Canadian solar 440-555 Wp

Společnost Canadian Solar Inc. je jedním z předních výrobců na světě, který dodává špičkové solární články s vysokou účinností, solární panely, solární systémy a řešení pro aplikace solární energie mimo síť. S výrobními zařízeními v Kanadě a v Číně má Canadian Solar celkovou výrobní kapacitu 2,4 GW. V posledních 15 letech společnost Canadian Solar úzce spolupracovala s více než 1000 zákazníky ve více než 70 zemích a více než 15GW byla dodána na solární panely.

Fotovoltaické panely Canadian Solar používají inovativní technologické postupy výroby solárních buněk zvyšující výkon a stabilitu panelu. Tento typ panelů Canadian Solar inovuje již 17 let neustálým zdokonalováním designu modulu skrze BOM testy kvality, automatizaci výrobního procesu a 100% EL testování. 

.


Solární panely AEG 330-540 Wp

Solární panely AEG Solar od výrobce AEG jsou panely se špičkovou účinností, podávající spolehlivý výkon. Jejich silnou stránkou je odolnost vůči vysokým hodnotám solí a čpavku. Jsou všestranným řešením pro všechny typy instalací ať už se jedná o rodinné domy, komerční instalace nebo rozsáhlé terénní instalace. 

Solární panely AEG, které nejenže jsou schopné monitorování svého vlastního individuálního výkonu, ale každý panel také okamžitě informuje majitele v případě, že se objeví závada nebo jiný problém, a to na kterékoliv úrovni FV systému. S přesností hlásí, o jaký problém se jedná a kde přesně se nachází. Moduly dále poskytují jasné informace o tom, jakou údržbu je nejlepší a nákladově nejefektivnější provádět, aby se docílilo co nevětšího snížení drahých servisních nákladů. 


Solární panely EXE Solar 350-450 Wp

Prémiové fotovoltaické moduly s PERC technologií a vysokou efektivitou.
Výborné vzhledové vlastnosti. Celočerné provedení, rám i backsheet.
EXE moduly v sobě kombinují nejlepší technologie s vysokou spolehlivostí. PERC technologie panelů EXE umožňuje získat o 20% vyšší efektivitu při horších světelných podmínkách a výrazně navyšuje výkon fotovoltaické elektrárny.
Mezi hlavní výhody solárních panelů EXE Solar je třeba zmínit i pozitivní toleranci výkonu (až +5 Wp), nikdy tedy nekoupíte panely s nižším nominálním výkonem, než je udávaný. V neposlední řadě je třeba zmínit exkluzivní 15letou záruku na výrobní a materiálové vady a 25letou lineární záruku na výkon (min. 80% po 25 letech). 


Solární panely SunPower 375-470 Wp


Americká společnost SunPower patří mezi přední světové výrobce solárních panelů.

Panely řady SunPower kombinují nejvyšší účinnost, odolnost a záruky, které jsou dnes k dispozici na trhu, což má za následek více produkované energie a úspory v dlouhodobém horizontu. 

Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci