Regulátory


Wattrouter ECO

WATTrouter ECO je programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou elektrárnou. Proudový rozsah měření je 3x20A, trvalého zatížení 3x40A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možnostem využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce! 

.


WattRouter MX

WATTrouter Mx je sofistikovaný programovatelný regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnou. U standardní varianty je proudový rozsah měření 3x20A, trvalého zatížení 3x40A, u varianty 100A je rozsah měření 3x100A, trvalého zatížení 3x125A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využití přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

WATTrouter Mx nabízí 6 SSR výstupů s možností plynulé regulace tepelných spotřebičů nebo PWM řízení, dále pak 2 reléové výstupy. Obsahuje též možnost instalace bezdrátového modulu SC-Gateway, dokonalejší časové plány, víceúčelové vstupy ANDI, integrovanou MicroSD kartu, snazší montáž/demontáž díky rozpojitelným svorkovnicím a další vylepšení oproti předchozímu modelu M. WATTrouter Mx je tedy vhodný i pro ty nejnáročnější aplikace.A-ZROUTER Smart 3f


A-Z Router Smart je nastavitelný regulátor vlastní spotřeby fotovoltaickách elektráren. Regulátor optimalizuje vlastní spotřebu elektřiny. A-Z Router Smart je složen z DRP-3SM měřící jednotky, která je instalovaná do rozvaděče a bezdrátové jednotky DRP-3SL instalované na stěnu.

Regulace přetoku probíhá nezávisle v každé fázi. Zařízení umožňuje třífázové nepřímé měření velikosti proudu a přímé měření napětí


Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci