Regulátory


Wattrouter ECO

WATTrouter ECO je programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou elektrárnou. Proudový rozsah měření je 3x20A, trvalého zatížení 3x40A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možnostem využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce! 

.


WattRouter MX

WATTrouter Mx je vlajkovou lodí naší firmy. Jedná se o sofistikovaný programovatený regulátor pro optimalizaci vlastní spotřeby pro objekty s instalovanou fotovoltaickou nebo větrnou elektrárnou. U standardní varianty je proudový rozsah měření 3x20A, trvalého zatížení 3x40A, u varianty 100A je rozsah měření 3x100A, trvalého zatížení 3x125A. Po správné instalaci a nastavení regulátor dokonale optimalizuje využtí přebytků energie vyrobených vaší FVE. Návratnost zařízení dle výkonu FVE a možností využití vyrobené energie může být i pouhé 4 měsíce!

WATTrouter Mx nabízí 6 SSR výstupů s možností plynulé regulace tepelných spotřebičů nebo PWM řízení, dále pak 2 reléové výstupy. Obsahuje též možnost instalace bezdrátového modulu SC-Gateway, dokonalejší časové plány, víceúčelové vstupy ANDI, integrovanou MicroSD kartu, snažší montáž/demontáž díky rozpojitelným svorkovnicím a další vylepšení oproti předchozímu modelu M. WATTrouter Mx je tedy vhodný i pro ty nejnáročnější aplikace.Solar iBoost+

Solar iBoost efektivně využívá přebytků fotovoltaické energie pro ohřev vody v bojleru či v jiných nádrží (typicky akumulační nádrž). Jednoduše se instaluje, a to bez nutnosti sekání drážek nebo instalačních lišt. Měřící modul zcela bezdrátově komunikuje s regulační jednotkou. 

Jedná se o unikátní regulační systém pro zpracování přebytků z fotovoltaické elektrárny. Toto zařízení detekuje, pokud Vaše solární elektrárna vyrábí více, než dovedete spotřebovat a v takovém případě přesměruje přebytek energie do bojleru k ohřevu vody. 

K tomuto zařízení je možné připojit až dva bojlery.