Baterie

Dyness Tower, Pylontech, Solax, 

Spolehlivé a výkonné bateriové úložiště Dyness Tower, Pylontech a Solax se vyznačují kromě moderního designu také skvělou funkčností. Předností technologie LiFePO4 je odolnost vůči tepelným únikům a maximální bezpečnost, Pylontech i Solax poskytují na své baterie záruku 10 let. 


Dyness Tower T10, T14, T17

Dyness Tower T10 ,T14, T17
Dyness Tower T10 ,T14, T17

Dyness Tower jsou vysokonapěťové stohovatelné baterie, které mají robustním provedení a moderní vzhledem a nadchnou jednoduchou instalací. Baterie je nastavitelná od 10,7 do 21,3 kWh. Kompatibilní s hybridními střídači GoodWe ET a Sunways STH.  Disponují vysokou životností až 6000 cyklů.

Záruka 10 let

Pylontech US2000

Zásadní výhodou Pylontech US2000 je oproti méně kvalitním bateriím hlavně vysoký počet nabíjecích cyklů (až 6000x!) s 80% hloubkou vybití a s tím spojená vysoká životnost. Součástí bateriového úložiště je integrovaný battery management systém pro balanci jednotlivých článků BMS. Kompaktní a sofistikované zařízení je lehce rozšiřitelné, umožňuje postupné zapojení až osmi úložišť najednou. Základní modul má úložnou kapacitu 2,4 kW při maximálním množství proudu 25A. Při vyšších požadavcích lze snadno připojit další o stejné kapacitě. Při použití více bateriových packů paralelně se dobíjecí proud sčítá. Pylontech LiFePO4 baterie jsou kompatibilní s většinou používaných měničů GoodWe, Imeon, Victron, Sofar Solar aj.

LiFePO4 baterie Pylontech US2000 jsou vhodné jak pro domácnosti, tak menší firmy. Samozřejmostí je snadná instalace, bezproblémový chod v náročných podmínkách (výkyvy teplot, proudu aj.) a maximální spolehlivost. Na tento typ je poskytována základní 10 letá záruka.


.


Pylontech US3000C

Zásadní výhodou Pylontech US3000 je oproti méně kvalitním bateriím hlavně vysoký počet nabíjecích cyklů (až 6000x!) s 90% hloubkou vybití a s tím spojená vysoká životnost. Součástí bateriového úložiště je integrovaný battery management systém pro balanci jednotlivých článků BMS. Kompaktní a sofistikované zařízení je lehce rozšiřitelné, umožňuje postupné zapojení až 16 úložišť najednou. Základní modul má úložnou kapacitu 3,552 kW při maximálním množství proudu 37A. Při vyšších požadavcích lze snadno připojit další o stejné kapacitě. Při použití více bateriových packů paralelně se dobíjecí proud sčítá. Pylontech 

LiFePO4 baterie Pylontech US3000 jsou vhodné jak pro domácnosti, tak menší firmy. Samozřejmostí je snadná instalace, bezproblémový chod v náročných podmínkách (výkyvy teplot, proudu aj.) a maximální spolehlivost. 

Na tento typ je poskytována základní 10 letá záruka,
Pylontech H48050


Vysokonapěťové baterie Pylontech H48050 disponují výkonem 2,4 kWh a napětím 48 V, hodí se především pro velké fotovoltaické elektrárny. Tyto baterie se umisťují do technologických racků Tyto baterie nemají BMS ( battery management systém ), je tedy nutné k nim dokoupit BMS, která se taktéž ukládá do technologického racku. Kompaktní a sofistikované zařízení je lehce rozšiřitelné, umožňuje postupné zapojení až 15 baterií. Při vyšších požadavcích lze snadno připojit další o stejné kapacitě. Při použití více bateriových packů paralelně se dobíjecí proud sčítá. Pylontech LiFePO4 baterie jsou kompatibilní s měničem Socomec, který se používá pro velké FVE

Na tyto baterie je záruka 10 let. Baterie disponují vysokou životností, až 4000 cyklů.Pylontech Force H2

Výkonné vysokonapěťové, modulové baterie Pylontech Force H2 disponují výkonem 3,556 kW a napětím 96V. Tyto baterie se vyznačují skvělou funkčností a funkčním designem a lehkou rozšířitelností. Skvělé se hodí do residenčního sektoru. Pylontech Force H2 se skládájí "na sebe" a tudíž k těmto bateriím není nutné kupovat úložný rack ani kabely na propojení jednotlivých baterií. K bateriím je nutné dokoupit BMS, která se "usadí" na baterie. Maximální počet bateriových modulů je u bateriíí Pylontech Force H2 5ks tedy maximální velikost baterií je 17,78 kWh. Force H2 jsou baterie založené na technologií LiFePo4 a disponují vysokou životností, až 4000 cyklů. Jsou kompatibilní s měničem GoodWe ET series.

Na tyto baterie je záruka 10 let.


Solax Triple Power Master/Slave

Nejnovější přírůstek na poli akumulátorů pro hybridní měniče nebo Retro FIT měniče značky Solax (jedno i třífázové). Již není třeba samostatně řešit BMU a kapacitní moduly, vše se zjednodušuje na hlavní (Master) jednotku  a další až 3 přídavné (Slave).

Celková kapacita sestavy se tak pohybuje od 5,8 kWh (jen Master modul) až po 23,2 kWh (1x tento Master + 3x Stave modul).

Na tyto baterie je záruka 10 let a 6000 cyklů.

Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci