FYNYTY F2

Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům FYNYTY F2

  • Sníží vaše účty za elektřinu
  • Samostatnost při výpadku energie
  • Garantovaná dotace ve výši 50% celkových nákladů
  • Rychlá návratnost a jednoduchá instalace s malými nároky na prostor
  • Možnost přidání FV panelů nebo bateriového uložiště
  • Pro maximální využití energie možnost přidat inteligentní regulaci pro ohřev TUV

Jak elektrárna funguje

FYNYTY F2 je 1fázová hybridní fotovoltaická elektrárna, díky které budete méně závislí na dodávce elektřiny ze sítě.  Energie získaná ze slunce se primárně používá na chod spotřebičů v domácnosti. Přebytky se ukládají do kvalitní lithiové baterie PylonTech, které patří ke špičce na trhu. Uloženou energii využijete i během večerní špičky, v noci nebo při případném výpadku elektrické energie. Polovinu ceny sestavy uhradíte dotací z programu Nová zelená úsporám.

Předností vysokovýkonné a spolehlivé baterie Pylontech je technologie LiFePO4, která je odolná vůči tepelným únikům a zaručuje maximální bezpečnost při provozu.

Trvalý nabíjecí a vybíjecí výkon 1 baterie je 1,8 kW. Nízkonapěťový bateriový úložný systém Pylontech je vysoce funkční a lehce rozšiřitelný, kdy mezi sebou lze propojit až 16 ks baterií US3000C. Modul baterie PylonTech US3000 má kapacitu 3,556 kWh a napětí 48 V. Mají vysokou životnost – až 5 000 cyklů. Jsou plně kompatibilní se střídači GoodWe.

Jednofázový hybridní střídač řady D-ES s možností připojit nízkonapěťové 48 V baterie je osazen dvěmi MPP trackery, a je ideální pro malé residenční instalace. Disponuje jednofázovým výstupem Back-Up pro zálohované spotřebiče. Data zasílá pomocí integrovaného WiFi rozhraní do bezplatného portálu GoodWe SEMS. 

Solární elektrárna FYNYTY F2

Výkon: 2730 Wp

Typ střídače: 1 fázový hybridní GoodWe vč. záložního zdroje

Panely: 6 ks Canadian Solar 455 Wp

Akumulace: baterie Pylontech 3,6 kWh

Možnost regulace: A-Zrouter/Wattrouter

cena od: 180 000 Kč

výše dotace: 90 000 Kč

cena pro Vás: 90 000 Kč

Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci