FYNYTY F5

Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům FYNYTY F5

  • Výrazně sníží vaše účty za elektřinu
  • Ochrana při výpadku energie
  • Garantovaná dotace NZÚ (+10 000 Kč, za napojení bojleru k FVE)
  • Rychlá návratnost
  • Lze přidat FV panely nebo bateriové uložiště
  • Možnost rozšířit o regulaci ohřevu vody nebo wallbox
  • Dotace ve vybraných krajích o 10 % vyšší

Jak elektrárna funguje

3fázová hybridní fotovoltaická elektrárna FYNYTY F5 je ideálním poměrem cena/výkon. Energie získaná ze slunce se primárně používá na chod spotřebičů v domácnosti. Přebytky se ukládají do kvalitních lithiových akumulátorů PylonTech, které patří ke špičce na trhu. Uloženou energii využijete i během večerní špičky, v noci nebo při případném výpadku elektrické energie. V případě dalších přebytků elektrické energie je možné dokoupit inteligentní regulaci A-Zrouter SMART nebo Wattrouter ECO, které tuto nevyužitou energii přesměrují do ohřevu teplé užitkové vody. Polovinu ceny sestavy uhradíte díky garantované dotací z programu Nová zelená úsporám.

Force-H2 je vysokonapěťový bateriový úložný systém. Je vysoce funkční a lehce rozšiřitelný – jednotlivé moduly se skládají na sebe. Force H2 se obzvlášť hodí pro systémy, které vyžadují vysoký výkon a mají omezený instalační prostor a nosnost. Modul baterie PylonTech Force H2 má kapacitu 3,556 kWh a napětí 96 V. U těchto baterií na sebe můžete umístit maximálně 4 moduly, které mají dohromady 14,21 kWh. Mají vysokou životnost – až 5 000 cyklů. Jsou plně kompatibilní se střídači GoodWe.

Hybridní asymetrický 3fázový měnič GoodWe řady ET Plus je navržen pro maximální výstupní výkon, zlepšení vlastní spotřeby. GoodWe ET Plus+ je standardně vybaven dvěma MPP trackery a umožňuje připojení vysokonapěťových baterii. Samozřejmostí je bezplatný monitorovací systém elektrárny (výkon FVE a stav baterií) pomocí Wi-Fi. Měnič je možno nastavit jako bezpřetokový. Střídač je bez ventilátorů, takže je jeho provoz velmi tichý. V případě přidání baterií je měnič odolný vůči výpadku distribuční sítě a poskytuje tedy dokonalou zálohu pro rodinný dům i firmu.

Solární elektrárna FYNYTY F5

Výkon: 5700 Wp

Typ střídače: 3 fázový hybridní asymetrický Goodwe 8K-ET Plus

vč. záložního zdroje

Panely: 10 ks Canadian Solar 570 Wp (Mono TOPCon)

Akumulace: 3 x baterie Pylontech 3,5 kWh = 10,6 kWh

Možnost regulace: A-Zrouter/Wattrouter

cena od: 300 000 Kč

výše dotace od: 149 400 Kč

cena pro Vás: 150 600 Kč

Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci