FYNYTY F9

Fotovoltaická elektrárna pro rodinný dům FYNYTY F9

  • Výrazně sníží vaše účty za elektřinu
  • Ochrana při výpadku energie
  • Garantovaná dotace z NZÚ 
  • Lze přidat FV panely nebo bateriové uložiště
  • Možnost rozšířit o regulaci ohřevu vody nebo wallbox
  • Dotace ve vybraných krajích o 10 % vyšší

Jak elektrárna funguje

3fázová hybridní fotovoltaická elektrárna FYNYTY F9, vám zajistí maximální energetickou soběstačnost. Energie získaná ze slunce se používá primárně pro chod spotřebičů v domácnosti. Přebytky vyrobené energie se ukládají do kvalitního bateriového úložiště s nadstandardní kapacitou. Uloženou energii tak budete mít k dispozici, i když slunce nebude svítit. Tuto sestavu lze rozšířit o regulaci ohřevu teplé vody nebo i nabíjecí wallbox pro elektromobily. Případně také o další panely nebo bateriové uložiště.

Společnost SolaX Power vyrábí již od roku 2013 hybridní střídače a nyní přichází s nejdokonalejší verzí G4 na trh. Ta nahrazuje extrémně úspěšnou třetí generaci X-Hybrid střídačů.

Očekávaný X-Hybrid 4. generace nabízí velký teplotní rozsah, odolnost vůči nepříznivým vlivům, super přelívací asymetrii, vysoce rychlé nabíjení, instalaci do 30 min bez nutnosti připojení do sítě či soláru a mnoho dalších benefitů.

Sestava se skládá z plně asymetrického 3fázového střídače Solax X3 Hybrid 4. generace, který je ideální pro fotovoltaické systémy pro rodinné domy. Tento tichý střídač nabízí velký teplotní rozsah, odolnost vůči nepříznivým vlivům, super přelívací asymetrii, vysoce rychlé nabíjení a podporuje bezproblémový přechod do záložního režimu. Díky displeji a bezdrátové komunikaci, včetně bezplatného monitoringu, je obsluha velmi snadná. Inteligentní měnič si sám určuje, odkud se bude čerpat elektřina: z fotovoltaických panelů, z uložených zásob v bateriích nebo z distribuční sítě. Primární je čerpat elektřinu z vlastní výroby, co nejefektivněji ji spotřebovat a maximalizovat vaši finanční úsporu.

Sestavu doplňuje vysokonapěťové bateriové úložiště Solax Triple Power T58 v základní podobě o kapacitě 11,6 kWh. Tyto lithiové baterie se výborně hodí i pro větší fotovoltaické elektrárny, lze je totiž rozšířit na celkovou kapacitu až 46,4 kW. Nabízejí až 6 kW na nabití/vybití, vztahuje se na ně 10 letá záruka a podporují vzdálenou aktualizaci. Mezi další přednosti patří vysoká odolnost a jejich bezpečnost díky LiFePO4 technologii. Řídící jednotka BMS je již součástí úložiště a stará se optimální energetický tok po jednotlivých modulech. Všechny systémy Solax disponují TÜV Süd certifikací.

V případě potřeby je možné tuto sestavu rozšířit o 3fázový nabíjecí wallbox Solax Smart EV Charger G2, který výborně spolupracuje se střídači SOLAX, kde využijete všechny jeho funkce naplno a také zaručí dokonalou kompatibilitu a synchronizaci.

Solární elektrárna FYNYTY F5

Výkon: 9900Wp

Typ střídače: 3 fázový asymetrický Solax X3 Hybrid 10.0

vč. záložního zdroje

Panely: 18 ks Canadian Solar 550 Wp

Akumulace: 3 x baterie Solax Triple Power 5,8 kWh = 17,4 kWh

Možnost regulace: A-Zrouter/Wattrouter

cena od: 460 000 Kč

výše dotace: 160 000 Kč

cena pro Vás od: 300 000 Kč

Fotovoltaické elektrárny - od projektu-přes montáž-po dotaci